9.4 / 10
Veel sporten - lalbenque (Lot)
herve leclair / aspheries.com
mountainbike, elektrische fiets, scooter

Veel sporten - mountainbikes, elektrische fietsen en scooters

Wil je de Lot op een sportieve manier ontdekken, dan biedt Lot of sports je de mogelijkheid om parcours op te zetten van verschillende niveaus, toegankelijk voor iedereen!
Zodat je jezelf kunt initiëren en het plezier van deze oefening kunt ontdekken.
Rond het thema sport of ontdekken, het hele jaar door zelfstandig wonen of toezicht houden op kwaliteitsentertainment.
De gekwalificeerde docenten kunnen het niveau en de grootte van de cursussen aanpassen aan uw wensen, waardoor onze prachtige stad en regio wordt verbeterd.
Indien u dat wenst, bieden wij u routes aan die u alleen of met uw gezin kunt afleggen.
Verhuur van mountainbikes, AE mountainbikes (elektrische ondersteuning), AE terreinscooters.

Video
Extra informatieUitrusting, comfort en diensten:
  • Buvette
  • Snack
    Kettingen en labels
    • Fietsers welkom (Accueil vélo)
    • Kwaliteitstoerisme
    • Kwaliteitstoerisme Occitanie Zuid-Frankrijk
tarifs
  • Basistarief
    Mountainbike verhuur per uur €10
  • Basistarief
    Halve dag mountainbike verhuur €15
  • Basistarief
    Mountainbike verhuur per dag €19
  • Basistarief
    AE mountainbike verhuur per uur €20
  • Basistarief
    Halve dag AE mountainbike verhuur €35
  • Basistarief
    AE mountainbike verhuur per dag €45
  • Basistarief
    Halve dag mountainbiken AE begeleid 38€/ Pers Vanaf 4 deelnemers €38
  • Basistarief
    VTCAE verhuur per uur €15
  • Basistarief
    VTCAE halve dag verhuur €30
  • Basistarief
    VTCAE verhuur per dag €40
Betaalmethoden
  • Blauwe kaart
  • Bank- en postcheques
  • Soort
Periode(n) & tijden
dagelijks

De verhuur van mountainbikes/VTTAE/VTCAE/SCOOTERS is ALLEEN op reservering.

Mogelijkheid om per uur, halve dag, dag of meerdere dagen te huren.
Een helm en een reparatieset zijn aanwezig.

Reserveren op 06 80 45 33 31 of 07 88 15 00 55

Locatie
Mont Saint Cyr weg
Mont Saint Cyr weg
46000 CAHORS
Contacten
Het kan je interesseren
Mijn favorieten
Uw favorieten
Neem contact op met de aanbieder
Verzoek om informatie - SIT-fiches (niet wijzigen)
Beleefdheid