Een professioneel team dat bekend is met het aanbod van het gebied, staat dagelijks voor u klaar.

Aanwijzingen

Jean-Pierre Alaux, auteur van
Jean-Pierre Alaux, auteur van "Blood of the Vine"

Jean-Luc Marx

President

Rémi Hecquet
Rémi Hecquet
R. Hecquet

Rémi Hecquet

Vice-voorzitter van professionals

Clémence Payrot
Clémence Payrot
A. Laudouar

Clémence Payrot

Schoolhoofd
+ 33 (0) 6 77 48 24 60
cpayrot@cahorsvaleedulot.com

opvangcentrum

Clément Cagnac
Clément Cagnac
A. Laudouar

Clément Cagnac

Receptie en Informatie Manager
+ 33 (0) 5 65 53 20 73
ccagnac@cahorsvaleedulot.com

Victor Assemat

Reisadviseur
+ 33 (0) 5 65 31 31 31
vassemat@cahorsvaleedulot.com

Cathy Barbier
Cathy Barbier
V.Seguin

Cathy Barbier

Woonadviseur
+ 33 (0) 5 65 31 31 31
kapper@cahorsvaleedulot.com

Frédéric Boulpicante

Blijf adviseur
+ 33 (0) 5 65 24 34 28
fboulpicante@cahorsvaleedulot.com

Aurélie Franqueville
Aurélie Franqueville
A. Laudouar

Aurélie Franqueville

Reisadviseur en winkelmanager
+ 33 (0) 5 65 22 94 04
afranqueville@cahorsvaleedulot.com

Delphine Marie
Delphine Marie
A. Laudouar

Delphine Marie

Woonadviseur
+ 33 (0) 9 85 60 89 78
dmarie@cahorsvaleedulot.com

Sébastien Mazelié
Sébastien Mazelié
A. Laudouar

Sébastien Mazelié

Reisadviseur
+ 33 (0) 5 65 53 20 65
smezelie@cahorsvaleedulot.com

Anouk Mooldijk
Anouk Mooldijk
A. Laudouar

Anouk Mooldijk

Kwaliteits- en Duurzame Ontwikkelingsmanager - Stay Advisor
+ 33 (0) 5 65 21 37 63
amooldijk@cahorsvaleedulot.com

Adrien Quenouille
Adrien Quenouille
A. Laudouar

Adrien Quenouille

Reisadviseur 
+ 33 (0) 5 65 53 20 65
achenouille@cahorsvaleedulot.com

Christelle Rey
Christelle Rey
A. Laudouar

Christelle Rey

Verblijfsadviseur en referent toeristenbelasting
+ 33 (0) 5 65 31 50 08
crey@cahorsvaleedulot.com

Virginie Tonel
Virginie Tonel
A. Laudouar

Virginie Tonel

Verblijfsadviseur en referent toeristenbelasting
+ 33 (0) 5 65 21 37 63
vtonel@cahorsvaleedulot.com

E.Hernandez

Cécile Vilate

Reisadviseur en administratief medewerkster
+ 33 (0) 5 65 22 94 04
cvaat@cahorsvaleedulot.com

Afdeling Administratie en middelen

Laurence Berbier
Laurence Berbier
A. Laudouar

Laurence Berbier

Hoofd administratie en middelen
+ 33 (0) 5 65 53 20 66
lberbier@cahorsvaleedulot.com

Katia Garcia
Katia Garcia
A. Laudouar

Katia Garcia

Toeristenbelasting manager
+ 33 (0) 5 65 53 20 67
kgarcia@cahorsvaleedulot.com

Sandra Carvajal
Sandra Carvajal
A. Laudouar

Sandra Carvajal

Uitvoerend assistent
+ 33 (0) 9 85 60 89 77
svallee@cahorsvaleedulot.com

Afdeling Promotie en Communicatie

Virginie Seguin
Virginie Seguin
A. Laudouar

Virginie Seguin

Hoofd Promotie en Communicatie
+ 33 (0) 6 14 40 26 03
vseguin@cahorsvaleedulot.com

Rachel Dose
Rachel Dose
R. Dose

Rachel Dose

Hoofd contentstrategie en web development manager
+ 33 (0) 9 85 60 89 75
rdosis@cahorsvaleedulot.com

Magalie Duranceau
Magalie Duranceau
A. Laudouar

Magalie Duranceau

Hoofd promotie en toegankelijkheid referent
+ 33 (0) 5 65 53 20 68
mduranceau@cahorsvaleedulot.com

Elliott Faure
Elliott Faure
A. Laudouar

Elliott Faure

Digitale strategie manager
+ 33 (0) 5 65 53 20 70
efaure@cahorsvaleedulot.com

Elodie Hernández
Elodie Hernández
A. Laudouar

Élodie Hernandez

Community Manager
+33(0)5 65 21 37 63 - +33(0)6 48 89 48 62
ehernandez@cahorsvaleedulot.com

Léa Tournier
Léa Tournier
A. Laudouar

Léa Tournier

Communicatiemedewerker
+33(0)6 30 22 33 51 - +33(0)9 85 60 89 76
ltournier@cahorsvaleedulot.com

Animatiecentrum voor socio-professionals

Amélie Daunac
Amélie Daunac
A. Laudouar

Amélie Daunac

Verantwoordelijk voor de animatie van het netwerk van socio-professionals
+ 33 (0) 6 38 79 20 17
adaunac@cahorsvaleedulot.com

Christelle Rey
Christelle Rey
A. Laudouar

Christelle Rey

Verblijfsadviseur en referent toeristenbelasting
+ 33 (0) 5 65 31 50 08
crey@cahorsvaleedulot.com

Virginie Tonel
Virginie Tonel
A. Laudouar

Virginie Tonel

Verblijfsadviseur en referent toeristenbelasting
+ 33 (0) 5 65 21 37 63
vtonel@cahorsvaleedulot.com

Adeline Vergougnou
Adeline Vergougnou
A. Laudouar

Adeline Vergougnou

Facilitator van het sociaal-professionele netwerk
+33(0)5 65 53 20 65 - +33(0)6 46 76 43 45
gemiddeld@cahorsvaleedulot.com

E. Hernandez

Roman Lhuillery

Projectmanager landbouw, wijntoerisme en gastronomie
+33(0)9 85 60 89 74 - +33(0)6 29 90 00 42
rlhuillery@cahorsvaleedulot.com

ontwikkelingspool

Lisa Filisetti
Lisa Filisetti
A. Laudouar

Lisa Filisetti

lokale ontwikkelingsfunctionaris
+ 33 (0) 9 85 60 89 73
filisetti@cahorsvaleedulot.com

Flore Laparra
Flore Laparra
A. Laudouar

Flore Laparra

Lokale ontwikkelingsfunctionaris - Wandelreferent
+ 33 (0) 9 85 60 89 72
flaparra@cahorsvaleedulot.com

Inkomend centrum en zakelijk toerisme

Florence Beigelman
Florence Beigelman
A. Laudouar

Florence Beigelman

Hoofd Inkomend, Individuen, Groepen en Zakelijk
+ 33 (0) 6 62 88 00 14
fbeigelman@cahorsvaleedulot.com

Delphine Marie
Delphine Marie
A. Laudouar

Delphine Marie

Woonadviseur
+ 33 (0) 9 85 60 89 78
dmarie@cahorsvaleedulot.com

Valérie Noyé
Valérie Noyé
A. Laudouar

Valérie Noyé

Docent en referentgids voor individuele rondleidingen
+ 33 (0) 5 65 53 20 74
vnoye@cahorsvaleedulot.com

Claire Pardieu
Claire Pardieu
A. Laudouar

Claire Pardieu

Gids en manager groepsrelaties
+33(0)9 85 60 89 70 - +33(0)6 62 86 22 46
cpardieu@cahorsvaleedulot.com

Pterosaurus-strand

Alexandre Itier
Alexandre Itier
A. Itier

Alexandre Itier

Sitebeheerder
+ 33 (0) 6 73 36 04 91
aitier@cahorsvaleedulot.com

Cloup d'Aural fosfaatputten

Frédéric Bérard
Frédéric Bérard
F. Berard

Frédéric Bérard

Sitebeheerder
+ 33 (0) 5 65 20 06 72
frederic.berard@phosphatieres.com

Christian Bousquet
Christian Bousquet
C. Boeket

Christian Bousquet

bemiddelaar
+ 33 (0) 5 65 20 06 72
contact@fosfatieres.com

Sophie Meunier
Sophie Meunier
S.Meunier

Sophie Meunier

Bemiddelaar
+ 33 (0) 5 65 20 06 72
contact@fosfatieres.com

Mijn favorieten
Uw favorieten