verblijf
Welkom bij het appartement Lot of Bed. Ideaal gelegen in het hart van de stad, dicht bij het belangrijkste monument van Cahors, de Valentré-brug en op nog geen 10 minuten lopen van het middeleeuwse historische centrum, en op een steenworp afstand van het ziekenhuis.
Het is in augustus 2018 volledig gerenoveerd. Je voelt je hier thuis.
U vindt er alles wat u nodig heeft voor een succesvol verblijf: een gezellig en zorgvuldig ingericht appartement, een keuken voorzien van alle keukengerei, genoeg om te ontbijten zonder de deur uit te hoeven of iets mee te nemen. Het belangrijkste: nieuw beddengoed van goede kwaliteit.
Capaciteit:
Aantal personen : 4
Aantal kamers: 1
Extra informatie
Uitrusting, comfort en diensten:
- internet toegang
- Lakens en linnen inbegrepen
- Privé wasmachine
- Vaatwasser
- Baby bed
- Kleurentelevisie
- Huisdieren toegelaten
- Schoonmaak inbegrepen
- Parkeren
- Terras
- Engels
Kettingen en labels
- Onafhankelijk
tarifs
Betaalmethoden
- Bank- en postcheques
- Soort
- Overboekingen
Periode(n) & tijden