DSC07059-reframes
verblijf

Welkom bij het appartement Lot of Bed. Ideaal gelegen in het hart van de stad, dicht bij het belangrijkste monument van Cahors, de Valentré-brug en op nog geen 10 minuten lopen van het middeleeuwse historische centrum, en op een steenworp afstand van het ziekenhuis.
Het is in augustus 2018 volledig gerenoveerd. Je voelt je hier thuis.

U vindt er alles wat u nodig heeft voor een succesvol verblijf: een gezellig en zorgvuldig ingericht appartement, een keuken voorzien van alle keukengerei, genoeg om te ontbijten zonder de deur uit te hoeven of iets mee te nemen. Het belangrijkste: nieuw beddengoed van goede kwaliteit.

Capaciteit:

Aantal personen : 4

Aantal kamers: 1

Extra informatie Uitrusting, comfort en diensten:
  • internet toegang
  • Lakens en linnen inbegrepen
  • Privé wasmachine
  • Vaatwasser
  • Baby bed
  • Kleurentelevisie
  • Huisdieren toegelaten
  • Schoonmaak inbegrepen
  • Parkeren
  • Terras
Talen):
  • Engels
    Kettingen en labels
    • Onafhankelijk
tarifs
  • Per nacht de €60 à €75
  • Week (gemeubileerd) de €378 à €472
Betaalmethoden
  • Bank- en postcheques
  • Soort
  • Overboekingen
Periode(n) & tijden

Locatie
55 Avenue Jean Jaures
46000 CAHORS
Contacten
Het kan je interesseren
Mijn favorieten
Uw favorieten
favorieten
Voeg toe aan mijn favorieten
Je zult het zeker leuk vinden
Neem contact op met de aanbieder
Verzoek om informatie - SIT-fiches (niet wijzigen)
Beleefdheid